Müşteri İhtiyaçlarına Göre Uzmanlık Gerektiren Hizmetler ve Raporlamalar

 

Bu hizmetimiz şirket yönetimlerinin özel uzmanlık gerektiren konulardaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir. Uzmanlarımız aşağıdaki konularda hizmetlerini sunmaya ve verimli çözümler üretmeye her zaman hazırdır.
 
 
  • İç Kontrol Sistemleri
İlgili mevzuatlar uyarınca olması gereken ‘’Şirket İç Kontrol Sistemi’’ ve uygulamasının gözden geçirilmesi, çözüm ve önerilerin yönetime raporlanması da hizmetlerimiz arasındadır. İç kontrol, şirketlerin başarısında çok önemli rol oynayan bir husustur. Uzmanlarımız şirket iç kontrol sisteminin varlığını ve işlerliğini gözden geçirip öngörülen şekilde çalıştırılıp çalıştırılmadığını tespit eder; zayıflıklar ve uyulmayan iç kontrol maddeleri hakkında çözüm önerileri sunar. Ayrıca Şirketimizce hile ve yolsuzluk konusunda özel raporlama hizmeti de verilmektedir.
 
  • Şirket Değerlemeleri Hizmeti
Şirketlerin gerçek, güncel değerlerinin objektif ve bağımsız olarak tespitine yöneliktir. Şirket alım, satım veya birleşme işlemleri için değerleme hizmeti verilmektedir. Söz konusu bu çalışmalar SPK ve Uluslararası Değerleme Standartlarına uygun olarak yürütülüp raporlanmaktadır.
 
  • Durum Tespit (Due Diligence) Hizmetleri
Genelde devir veya satın alması düşünülen şirketler için hazırlanan ve şirketin tüm olumlu ve olumsuz yönlerini tüm gerçekliği ile ortaya koyan raporlama hizmetimizdir. 
 
  • Ciro Denetimleri Hizmeti
Ciroya göre yapılan kiralama ve ödemelerin sağlıklı bir şekilde tespit edilmesi için verilen denetim hizmetimizdir.
 
  • Mali Tablo Analizleri
 
Şirketlerin çeşitli alanlarda kullanmak için ihtiyaç duyduğu mali tablo analizlerine yönelik hizmetlerimizden oluşmaktadır. Sektördeki karşılaştırmalar da bu analizlerde yer almaktadır. Finansal rasyolara uygunluk denetimleri yapılmaktadır.

 

Şirketimize Bağımsız Denetim Asistanı Alınacaktır.
Şirketimiz Merkez Ofisine Yönetici Asistanı Alınacaktır.
Tüm Haberler
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Diğer Hizmet Sektörlerinde Faaliyet Gösteren Partnerlerimiz... daha fazla bilgi
PRATİK BİLGİLER
Vergi, SGK ve Diğer Konularda Güncel Bilgiler...daha fazla bilgi
YILLIK RAPORLAR
Şirketimizin yıllık raporlarıdaha fazla bilgi
YARARLI LİNKLER
İhtiyacınız Olabilecek Kurumların Linkleri...daha fazla bilgi
TÜM MAKALELER
Sizlerin İhtiyaç Duyduğu Konularda Yazmış Olduğumuz Makaleler... daha fazla bilgi
           
GÜÇBİR BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları B1 Blok K:14 Yeşilköy/ İstanbul Tel: 0212 465 39 33 Fax: 0212 465 39 35 gucbir@gucbirdenetim.com.tr