Bağımsız Denetim
GÜÇBİR BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. IAPA International’ın Türkiye üyesi olup, IAPA’nın sahip olduğu 58’den fazla ülke yer alan 230’un üzerinde profesyonel firma ve gruplardan doğan küresel bağlantıları yoluyla, müşterilerin ihtiyaç duyabileceği tüm konularda dünyanın her yerinde destek sağlayabilmektedir.
Vergi Hizmetleri

Vergi danışmanlarımız uzman yöneticilerden oluşmuş olup,  var olan problemleri zamanında ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Vergi itilafları konusunda da müşterilerimize gerekli destek sunulmaktadır. ‘’Her müşteri bizim için özeldir.’’ 

Müşteri İhtiyaçlarına Göre Uzmanlık Gerektiren Hizmetler ve Raporlamalar
Bu hizmetimiz şirket yönetimlerinin özel uzmanlık gerektiren konulardaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir. Uzmanlarımız aşağıdaki konularda hizmetlerini sunmaya ve verimli çözümler üretmeye her zaman hazırdır.
 
Mesleki Eğitimler

Eğitim programlarımız iki şekilde gerçekleştirilmektedir.

  • Şirkete veya kişiye  özel eğitim programları
  • Herkese açık eğitim programları
Eğitimlerimiz alanlarında  çok başarılı akademisyenler ve uzman personelimizce verilmektedir. Mevcut güncel eğitimlerimiz aşağıdaki konuları kapsamaktadır.
Diğer Hizmetlerimiz
Kurumsal yönetimi destekleyici tespit ve öneri raporları sunulması, güncel ve yeni çıkan mevzuatlarla ilgili bilgilendirmeler, önemli konulardaki müşterilerimizin sorularına verilen cevapların müşterlerimize sunulması,   özel veya genel gönderilen yazılar, web sitemizde yayınlanan sirküler, makaleler, sıkça sorulan sorular ve bilgilendirme yazılarımız diğer hizmetlerimizi oluşturmaktadır.
Şirketimize Bağımsız Denetim Asistanı Alınacaktır.
Şirketimiz Merkez Ofisine Yönetici Asistanı Alınacaktır.
Tüm Haberler
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Diğer Hizmet Sektörlerinde Faaliyet Gösteren Partnerlerimiz... daha fazla bilgi
PRATİK BİLGİLER
Vergi, SGK ve Diğer Konularda Güncel Bilgiler...daha fazla bilgi
YILLIK RAPORLAR
Şirketimizin yıllık raporlarıdaha fazla bilgi
YARARLI LİNKLER
İhtiyacınız Olabilecek Kurumların Linkleri...daha fazla bilgi
TÜM MAKALELER
Sizlerin İhtiyaç Duyduğu Konularda Yazmış Olduğumuz Makaleler... daha fazla bilgi
           
GÜÇBİR BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları B1 Blok K:14 Yeşilköy/ İstanbul Tel: 0212 465 39 33 Fax: 0212 465 39 35 gucbir@gucbirdenetim.com.tr