Yeni Türk Ticaret Kanunu Kapsamında UFRS ve Kobi UFRS Uygulamalarına Yönelik Eğimler Hız Kazanıyor.
Bu kapsamda  KOBİ'ler için Finansal Raporlama Standartları eğitimlerine hazırlık teşkil etmek için TÜRMOB ve TMSK ve Uluslararası Muhasebe Standartları Kurulu Vakfı İşbirliği ve Dünya Bankası Destekleriyle "KOBİ'ler İçin Finansal Raporlama Standardı Eğitimcilerin Eğitimi Çalıştayı" 15-17 Mart 2011 Tarihlerinde Ankara'da Gerçekleştirildi. Burda öncelikle akademisyenlerin eğitimi hedeflenmiştir. Bundan sonra ise meslek mensuplarının eğitimine yönelik çalışmaların başlatılacağı açıklanmıştır.
 
14 Şubat 2011 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan yeni Türk Ticaret Kanuna göre KOBİ'ler için Finansal Raporlama Standartları 01.01.2013 tarihinden itibaren yürürlüğe girecektir. Bu nedenle tüm KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerin UFRS ve KOBİ UFRS uygulamaları ve eğimleri konusunda biran önce harakete geçmesi bir zorunluluk haline gelmiş bulunmaktadır. Biz Güçbir Bağımsız Denetim A.Ş. olarak bu konuda şirketlere ve meslek mensuplarına hertürlü desteği sunma arzu ve isteğinde olduğumuzu belirtmek isteriz.  
Gündemdeki Diğer Konular
Şirketimize Bağımsız Denetim Asistanı Alınacaktır.
Şirketimiz Merkez Ofisine Yönetici Asistanı Alınacaktır.
Tüm Haberler
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Diğer Hizmet Sektörlerinde Faaliyet Gösteren Partnerlerimiz... daha fazla bilgi
PRATİK BİLGİLER
Vergi, SGK ve Diğer Konularda Güncel Bilgiler...daha fazla bilgi
YILLIK RAPORLAR
Şirketimizin yıllık raporlarıdaha fazla bilgi
YARARLI LİNKLER
İhtiyacınız Olabilecek Kurumların Linkleri...daha fazla bilgi
TÜM MAKALELER
Sizlerin İhtiyaç Duyduğu Konularda Yazmış Olduğumuz Makaleler... daha fazla bilgi
           
GÜÇBİR BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları B1 Blok K:14 Yeşilköy/ İstanbul Tel: 0212 465 39 33 Fax: 0212 465 39 35 gucbir@gucbirdenetim.com.tr